طراحی سایت و سئو بهینه سازی سورنا

درباره ما

شرکت " افشار صنعت پیشرو"  که در سال 1391 بصورت سهامی خاص تاسیس گردیده بافعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت سوخت کشور شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند ، در توسعه و تعالی خدمات پس از فروش  و تعمیر نگهداشت  و کالیبراسیون ابزار دقیق تجهیزات جایگاههای سوخت کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون هوشمندسازی و  فناوری های نوین این صنعت گام بردارد .

شرکت افشار صنعت پیشرو در حال حاضر با اشتغال 30  نفر بصورت مستقیم و 46 نفر به صورت غیر مستقیم به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه فروش قطعات  و خدمات پس از فروش در يك تراز پیشرو مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

 عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت عامل سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های جایگاه های سوخت را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف این شرکت بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است ...

خدمات این نرم افزار در سراسر کشور قابل اجراست